TastyLemon

Over ons

 

Tasty Lemon is een creatief (food) marketingbureau. Wij gebruiken geen hippe termen en hebben geen duur grachtenpand, maar vandaag een vraag, is morgen een oplossing en overmorgen resultaat.

 

Joyce Leijdens

Joyce Leijdens

Manager Operations

joyce@tastylemon.nl
Rob van den Broek

Rob van den Broek

FOUNDER

rob@tastylemon.nl
Desiree Leijdens

Desiree Leijdens

PARTNER

desiree@tastylemon.nl
Britt Taal

Britt Taal

Project Manager

britt@tastylemon.nl
Fleur van Bavel

Fleur van Bavel

Project Manager

fleur@tastylemon.nl
Manon den Adel

Manon den Adel

Graphic Designer

manon@tastylemon.nl
Marco Laurijssen

Marco Laurijssen

Spatial Designer

marco@tastylemon.nl
Aron Timmer

Aron Timmer

Graphic designer

Aron@tastylemon.nl
Tessa Bennenbroek

Tessa Bennenbroek

Lifestyle & Trendwatching

tessa@tastylemon.nl
Bram van Hamont

Bram van Hamont

Creative Chef

bram@tastylemon.nl
Loes Groeneveld

Loes Groeneveld

Finance

loes@tastylemon.nl
Tom Leeggangers

Tom Leeggangers

Creative Operator

Ginger

Ginger

Ontspannings- therapeut